Kurumumuz

Çekmeköy Birey Kurs Eğitim Kurumu; Eğitim alanındaki tecrübeleriyle bilinen, eğitimin bir ülke için en önemli güç olduğuna inanan, özverili ve nitelikli eğitimciler tarafından kurulmuştur.

Eğitim, sorumluluk ve özveri isteyen bir hizmet alanıdır. Sorumluluk ve özveri tecrübeyle birleştiğinde ardından başarının gelmesi kaçınılmazdır. Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış şubeleriyle Birey Eğitim Kurumları, kısa bir sürede eğitim alanında adından söz ettiren ve aranan eğitim kurumlarından biri olmuştur.

2022 Gurur Tablomuz

Sınavlara Hazırlık Sürecinde Çekmeköy Birey Farkı

• Kaliteli, müfredata uygun, yeni nesil soru içerikli, kolayca konu takibi yapılabilen yayın kadrosu: EIS YAYINLARI, BİREY YAYINLARI, PLE YAYINLARI.

• Tecrübeli, alanında uzman, öğrencilere örnek olan, özverili öğretmen kadrosu.

• Tüm yılın düzenini oluşturan, öğrencilerin takibini yapan, kurumda güven oluşturan, disiplin ve düzen için özveri ile çalışan idari kadro.

• Öğrencilerimizin takibi düzenli olarak yapan, tercih ve mesleki konularda bilgilendiren, özel durumlarında öğrencilerin yanında olan rehber öğretmen kadrosu

• Derslerimiz için ve ders çalışmak için uygun bina yapısı, sessiz çalışma salonları ile uygun bir eğitim ortamı.• Kaliteli ve öğrenci seviyesini belirleyen deneme sınavları

• Konuların bitirilme durumunun takibi ile öğrencilerimizin konu ilerleyişinin düzenli bir hale getirilmesi sağlanmaktadır.

• Net hedefleri belirleyerek öğrencilerimizin motive olmasını ve  yarış atmosferini yaşamalarını sağlamak.

Devamı

Geleceğin için Geleceğin Yer

Birey Yayıncılık
EİS Yayınları
Atatürk

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

"Bu hayat ancak ilim ve fen ile olur."    "Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, sanlı, yüksek bir topluluk halinde yasatır; ya da esaret ve sefalete terk eder."   "Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır"   "Hayatta en hakiki mürşit ilimdir.İsterim ki, daima idealimi gençlere aşılayasınız ve daima korumak hususunda çalışasınız. "   

Türkiye Geneli

Birey Okulları

104

KURSLARIMIZ

29

ANADOLU LİSESİ / FEN LİSESİ

16

ORTAOKUL

11

İLKOKULGELECEK BİREY' DE

Akıllı Derslikler

Psikolog Desteği

Eğitim Koçluğu

Kurumsal Yayınlar

Hakkımızda

Gücünü bireysel öğretim sisteminden alarak “kendi ayakları üzerinde” yürüyen; başarının nicelikle değil, kaliteli ve disiplinli çalışmayla elde edildiğine inanan; eğitim – öğretim ilkelerini “öğretmence” belirleyen ve hiçbir kaygıya kapılmadan ödünsüz uygulayan bir kuruluş.

Bize Ulaşın

Çamlık Mahallesi, Çelik Sokak No:4 D:2 34782 Çekmeköy / İstanbul